aboutus
Üretim hattı

1997'den beri yüksek kaliteli çelik boru ve boru çeşitleri üretiyoruz.

Ürünlerimiz yerli ve küresel müşterilerin güvenini ve övgüsünü kazanmış ve Avrupa, ABD, Güney ve Kuzey Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'dan müşteriler tarafından yaygın olarak kabul görmüştür.

 

Öncelikle, çelik boru ve boruların araştırma, üretim, satış ve tedarik zincirini sorunsuz bir şekilde entegre eden lider bir kuruluşuz.Bu kapsamlı sistem, yurtiçi ve dünya pazarında tüm kalbimizle müşterilerimize rekabetçi fiyat, verimli tedarik, hızlı teslimat ve tatmin edici satış sonrası hizmet sunmamızı sağlar.

 

İkincisi, hizmetlerimizin yanı sıra rekabet gücümüzü geliştirmek için sürekli olarak tesislerimizi yeniliyor, teknolojilerimizi yeniliyor ve üretim ölçeklerimizi geliştiriyoruz.Bu arada, Çin'de ALMAN YAPIMI olan benzersiz büyük ölçekli Anaerobik Hafif LOI Fırınına sahip olan tek kişiyiz.

 

İmalat Ekipmanları Listesi:

 

Çubuk malzeme kesme makinesi, Sabit Pres Makinesi, İki silindirli değirmen delme, Gazlı fırın, Eğimli ocaklı fırın, Soğuk çekme makinesi, Düzleştirici, Hava çekici, Gerilim alma ve tavlama, normal(tav) fırın, Mürekkep püskürtmeli yazıcı, metal yuvarlak testere, Metal şerit testere tezgahı, Hidrolik zımba makinesi, silindir, Koruma havası tavlama, Pres kullanılmış ekstrüzyon, Takım tezgahı, Planya, Rocker matkap presi, Ayaklı kaldırma freze makinesi, Tavlama Gazlı fırın, Yataklı malzeme kesici, İki silindirli değirmen delme grubu, Hafif tavlama fırını , LOI fırını, vb.

 

Üçüncüsü, yeni test laboratuvarlarımız çeşitli gelişmiş test ekipmanlarıyla donatılmıştır. Tedarik ettiğimiz tüm tüplerin ve boruların sevkıyattan önce uygun şekilde test edildiğini ve kalifiye olduğunu garanti ediyoruz.

 

Test Ekipmanları Listesi:

 

çok işlevli Malzeme testi işleme, Mikro ekranlı hidrolik çok işlevli test makinesi,Salıncak tipi darbe test makinesi,Darbe testi kriyometresi,Çentik Darbe numune projektörü Çentik Darbe numunesi broacher, Salt okunur spektrum analist aparatı, Spektrum kullanılan polisaj makinesi, Büyük ölçekli metalurjik mikroskop, Metalurjik mikroskop, Metalurjik numune kılavuzu, parlatma makinesi, Brinell optik sertlik ölçer, Kükürt analist aparatı, Spektrofotometre, Kimyasal analiz aparatı, Çelik Tüp Girdap akımı otomatik algılama makinesi, Çelik boru ultrasonik otomatik algılama makinesi, Optik pirometre, Analiz terazisi, Hidrolik test makinesi, Duvar kalınlığı mikrometresi, Sürmeli kumpas, Dış çap mikrometresi, Dijital termometre, Otomatik dengeli kaydedici, Dijital termometre vb.)

WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD
üretim ve işleme üretim ve işleme Fabrika
OEM / ODM

OEM ve ODM hizmetleri sağlayabiliriz.Özel gereksinimlerinize ve pazar talebinize göre ürünler ve tasarımlar yapabiliriz.

Şirket adı, adresi ve iletişim bilgilerinin tümü ihtiyacınıza göre yazdırılabilir.Mükemmel ürün ve hizmet ile hem yerli hem de denizaşırı şirketlerle uzun vadeli işbirliği kurduk.

WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD
Ar-Ge

Wuxi SylaithPipe Making Corporation, yılların tecrübesi, en iyi kalitesi, en iyi fiyatları ve kusursuz hizmetleri ile Çin'deki en iyi boru üreticisidir.Ayrıca dünya çapında farklı alanlar için yeni ve potansiyel boru ve boru ürünlerinin Ar-Ge, üretim ve pazarlamasına odaklanıyoruz.

WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD
İletişim bilgileri