aboutus

WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD

WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Wuxi Sylaith
No. Çalışanları: 1200~1300
Yıllık satış: 180 Million-250 Million
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Wuxi Sylaith Özel Çelik Co, Ltd

 

 

Wuxi Sylaith Special Steel Co., Ltd., 20.000 metrekarelik kapalı depolama alanına ve 20.000 tondan fazla spot envantere sahiptir.spot ürün standardı, avrupa standardı, amerikan standardı, ingiliz standardı, avustralya standardı, alman standardı, rus standardı, japon standardı, ulusal standart vb.

 

Wuxi Sylaith Special Steel Co., Ltd kuruluşundan bu yana, son yirmi yılda Borular, Ek Parçalar, Flanşlar, Vanalar, Yapısal çelik, Rulolar ve Plakalar konusunda zengin deneyim kazanmıştır.Firmamız faaliyet alanını genişletmiş ve Duxplex ve Süper Dubleks, Paslanmaz Çelik, Nikel Bazlı Alaşımlı Çelik, Cr-Mo alaşımlı çelik, Bakır Nikel alaşımlı çelik, Karbon Çelik gibi tanınmış markalarımız için boru ve yassı ürünlerin ticaretine ve tedariğine girmiştir. dünya çapında müşteriler.Ürünler çelik yapı mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği, okyanus mühendisliği, inşaat ve köprü mühendisliği, inşaat makineleri ve ekipman üretimi, metalurjik ekipman üretimi ve diğer alanları kapsamaktadır.

 

Wuxi Sylaith Special Steel Co.,Ltd, birden fazla çeşidin dağıtım stratejisine, doğrudan tedarik ve en yakın eşleşmeye bağlı kalmaktadır.Gelecekte şirket, her zaman olduğu gibi, "müşteriye buda olarak, hizmetten gurur duyuyor" iş felsefesine bağlı kalarak, "yarat, kazan-kazan" kurumsal ruhuna bağlı kalarak, "birinci sınıf hizmete bağlılık, birinci sınıf ürünler, en değerli endüstri hizmetlerini sağlamak için şirketin temel rekabet gücünü oluşturan kapsamlı bir yapı, çin'in en iyi çözüm çelik satış şirketi olmayı taahhüt eder.

 

 

Çin WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD şirket Profili 0

 

 

Geçmiş

 

Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. 2014 yılı Aralık ayında wuxi deposunu kurmuş ve ekip çalışmasına girmiştir.

 

Ürünlerimizin çoğu yurt dışına ihraç edilmek içindir ve şu anda en büyük Çelik Boru Üretimi fabrikalarından biriyiz.

 

2010 yılından bu yana şirket, en kaliteli boru ürünlerinin (tüp, bobin, çubuk, bağlantı parçaları, yeni elektronik malzeme, üretim tesisi vb.) Ar-Ge, imalat, satış ve servisine odaklanmıştır.

 

Bizim avantajlarımız

 

Büyük üretim ölçeği: Dünyanın en büyük çelik boru üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olarak, ayda 20.000 ton çelik boru ürününün seri üretimi, 8.000 ton çelik boru ürünü ihraç ediyor.


Tam ürün yelpazesi: Piyasadaki hemen hemen tüm model ve özellikleri kapsayan geniş bir ürün yelpazemiz var.Ayrıca özel boyutlandırma hizmeti de sunuyoruz.


Zengin deneyim: 12 yıldır paslanmaz çelik boru, karbon çelik boru, galvanizli boru, bakır boru ve diğer yüksek kaliteli boru ürünlerinin geliştirilmesi ve üretimine kendimizi adadık.

 

Müşterilerimize her zaman verimli ve güvenilir hizmet veriyoruz.

 

Satış sonrası servis: Müşterilerin sorularına etkin bir şekilde cevap verebilen deneyimli bir satış ekibimiz var.

 

Muhteşem geleceğimizi yaratmak için içtenlikle işbirliği yapmayı umuyoruz.

 

Çin WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD şirket Profili 0

Hizmet

 

Kaliteyi Sağlamak, İtibara Değer Vermek, Sözleşmeye Uymak ve Hizmeti, dürüstlüğü, profesyonelliği, verimliliği ve hizmet yoluyla optimize etmek ilkemizdir.

 

Kuruluşundan bu yana yurt içi ve yurt dışından on bine yakın müşterisine kaliteli hizmet vermiştir.

 

Wuxi Sylaith Special Steel CO.,LTD, kaliteli karbon çelik boru türlerinin ana tedarikçisi olmayı taahhüt etmiştir.paslanmaz çelik boru, oyuk scetion, Bend, Cap, Kaplin, Dirsek, Redüktör, Stub End, Tee, Olet, Joint, Conta vb. dahil olmak üzere çok sayıda boru ekipmanı türü.

 

WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD'den gelen Ürünler, çok çeşitli çelik kaliteleri ve boyutlarında uygun Uluslararası Standartlara ve Müşteri Spesifikasyonlarına uygun olarak tedarik edilir.

 

Titanyum borular, alüminyum borular, paslanmaz çelik borular konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir metal boru tedarikçisi olarak ve ayrıca fabrika için tüm üretim hattını tedarik edebilir. Biri, özellikle GR9 üretiminde GR1 GR2 GR9 titanyum dikişsiz boru üretimine kararlıdır. titanyum dikişsiz boru fiyat ve teslim süresi avantajına sahiptir. Biri 6000 serisi ve 7000 serisi alüminyum boru üretimine kendini adamıştır, özellikle 7001, 7005, 7075 alüminyum çadır direği boru ve ok borusu üretiminde birçok avantajı vardır. Paslanmaz çelik dikişsiz ve kaynaklı boru üretimine, özellikle de çeşitli tıbbi paslanmaz çelik kılcal boru üretimine kendini adamıştır.

 

Wuxi Sylaith Special Steel CO.,LTD'nin üç üretim birimi vardır: Dökümhane, Haddeleme ve Ekstrüzyon değirmenleri.Permanent Steel Manufacturing Co.,Ltd, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartlarına uygun olarak sıkı kalite, çevre ve sağlık ve güvenlik yönetim sistemleri altında faaliyet göstermektedir.

Ekibimiz

Satış departmanları, teknoloji departmanları, üretim departmanları, yönetim departmanları, kalite kontrol departmanı, finans departmanı vb. Gibi çeşitli departmanlar vardır.

 

Yukarıda belirtilen departmanların tamamı genel müdür tarafından yönetilmektedir.

 

Çin WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD şirket Profili 0

İletişim bilgileri