Ana sayfa

Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation

şirket Profili

Jiangsu Huacheng Sanayi Grubu Co, Ltd. 1997 yılında kurulan ve Zhangjiagang şehrinin en büyük 50 sanayi kuruluşu arasında yer alan özel bir kuruluştur. Grup, 200 milyon Yuan sabit varlığa sahip 109.2 milyon Yuan sermayesine sahiptir. Şirkette, 32 teknisyenin orta veya yüksek uzmanlık seviyesine sahip olduğu 650.000 metrekarelik bir alanı kapsayan 1300'den fazla kişi bulunmaktadır. Huacheng Group, çelik boru üretimi ve pazarlanmasına odaklanmıştır ve ulusal olarak gelişmiş çelik boru üretim teknolojisi, ekipman, ısıl işlem tesisleri ve diğer gelişmiş üretim, kalite kontrol ve denetim ekipmanlarına sahiptir.

Ürünler, orta ve yüksek basınçlı kazan boruları, alaşımlı çelik borular, akışkan tüpleri, yüksek basınçlı yağ tüpleri, petrol kırma tüpleri, hassas parlak tüpler, petrol algılama çelik tüpleri, gemi gibi sayısız tipi, eksiksiz özellikleri ve yüksek kalitesi ile karakterize edilir. tüpler, mekanik tüpler, araba tüpleri, direkt dikiş kaynaklı tüpler, kaynakla çizilmiş tüpler, mobilya tüpleri, galvanizli kurşun tüpler, farklı şekilli çelik tüpler, onlarca kategoriye ve 3000'den fazla tipe eklenmiş olup, uluslararası düzeyde gelişmiş Ulusal standart, endüstri standardı ve işletme standardı veya müşterinin ihtiyacını karşılamak için özel bir teknik anlaşma ile imzalanan veya tanımlandığı gibi, pazarın gerektirdiği ileri düzeyde yabancı standart seviyesine uygun olarak, standart tanımlamasından daha yüksek teknik performansa göre ISO, ASME, API, EN, JIS, evde ve gemide iyi bir imaj oluşturmak için. Grup, yıllardır güçlü ulusal satış büyümesini sürdürmüştür. d Changchun No. One Otomobil, Şangay Otomobil, otomobil sektöründe Amerikan Genel Motor, elektrik sektöründe Lanzhou Elektrik Enerjisi ile uzun vadeli istikrarlı bir işbirliği ilişkisi kurmuştur.

Grup, ürünlerini Orta Doğu, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Afrika’daki 35’ten fazla ülke ve bölgeye satmış olup, müşterilerin bizi kaliteli malzeme tedarik üssü olarak tayin ettiği görülmektedir.

Şu anda, Grup yıllık 100.000 ton soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru, 50.000 ton hassas çelik boru, 50.000 ton soğuk çekilmiş hassas kaynaklı boru, 60.000 ton soğuk çekilmiş özel şekilli çelik boru ve 40.000 ton yüksek kaliteli alaşımlı kazan boru üretti.

Grup, kalite, çevre, güvenlik ve API yönetim ağı alanında geliştirilmiştir. Genel müdür, her bir bağlı müdür, her şube müdürü, her departman yöneticisi, her bir kaliteden, çevre, güvenlik ve API yönetiminden ve her bir bağlı kuruluştan sorumlu olan ilk kişidir. Her şube, her departman tam zamanlı (yarı zamanlı) kalite kontrol iletişim görevlisi ve çevre / güvenlik personeli görevlendirmelidir.

Grup, genel kalite yönetimini desteklemekte ve ürün kalitesini sürekli olarak iyileştirmek için üretim prosedürü kontrolünü güçlendirmekte ve Huacheng'in vale peşinde olduğu girişim fikrine bağlı kalarak ve işbirliğinin karşılıklı faydaya dayanmasını sağlayarak, farklı endüstrilerle işbirliğini sağlamak için içtenlik arzusunda bulunmaktadır ”

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Huacheng'in kurucusu BayYanjiabin, 1987 yılında kurulan Zhangjiagang Şehri Huacheng Çelik Ürünü A.Ş.

Ekim 2003:

Jiangsu Huacheng Industry Group Co., Ltd. olarak yükseltildi ve yeniden adlandırıldı.

Eylül 2003:

Yangzhong Haina Tüp Yapımı Co.

Nisan 2004:

Zhangjiagang Salem Güzel Boru Co., Ltd.

Ağustos 2004:

Zhangjiagang Huacheng İthalat ve İhracat A.Ş.

Ekim 2005:

Zhangjiagang Huacheng Suns Özel Boru Yapımı Co.

Mart 2006:

Zhangjiagang Şehir Huacheng Özel Şekil Tube Co., Ltd.

2008:

Yüksek Alaşımlı Projeye Başlandı

2008:

Araştırma ve Geliştirme Merkezi Kur

2008:

Reformlu Ortaklık Sistemi ve Jiangsu Huacheng Endüstri Boru Yapımı Şirketi olarak yeniden adlandırıldı

2010:

Hctnp kurulumu (KORE HuaCheng Fabrikası)

Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HUACHENG ÇELIK

No. Çalışanları : 1200~1300

Yıllık satış : 180 Million-250 Million

Yıl kurulan : 1997

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Dikişsiz Karbon Çelik Boru satış için iyi kalite Dikişsiz Karbon Çelik Boru satış için iyi kalite Dikişsiz Karbon Çelik Boru satış için iyi kalite Dikişsiz Karbon Çelik Boru satış için